Drodzy Przyjaciele,

Jak widzicie na załączonych fotografiach pogoda na ostatnich zajęciach dopisała. W promieniach wiosennego słońca pod kierunkiem Józka Michałka ( styl dowolny ) i Andrzeja Nowińskiego ( styl klasyczny ) grupa dwudziestu osób doskonaliła swe umiejętności. Pomimo trudnych warunków śniegowych humory wszystkim dopisywały, a dodatkowo mogliśmy się cieszyć ze srebrnego medalu Mistrzostw Polski Mariusza Michałka – naszego Przyjaciela i jednego z trenerów. Chętni mogli również testować narty fińskiej firmy Peltonen.

I tak powoli kończy się jakże udany pod każdym względem sezon zimowy naszej Szkoły. Obawiam się że warunki śniegowe na Kubalonce pogorszą się do niedzieli na tyle, że nie będziemy mogli zorganizować kolejnych zajęć za względu na bezpieczeństwo uczestników.

Planujemy, tak jak w zeszłym roku, pożegnać sezon w ośrodku Paprsek w Górach Rychlebskich. Nasz specjalny wysłannik ( Vlasta ) monitoruje tam sytuację i jeśli tylko warunki śniegowe pozwolą, to spotkamy się w sobotę (30 marca) lub niedzielę (31 marca). Szczegóły spotkania i dojazdu znajdziecie na stronie w przyszłym tygodniu.

Andrzej Nowiński

Zajęcia USNB [17.03.2019]

Zajęcia USNB [17.03.2019]

Zajęcia USNB [17.03.2019]

Zajęcia USNB [17.03.2019]

Zajęcia USNB [17.03.2019]

Like this post0

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Go top